Hlavní stránkaAktualityTerezie Tokařová vyhrála turnaj v Porubě

Terezie Tokařová vyhrála
turnaj v Porubě

V Ostravě Porubě se odehrál turnaj dorostenek. Terezie Tokařová sklízí jeden úspěch za druhým, tentokráte turnaji v Porubě kralovala. Bez ztráty setu ovládla celý turnaj ve dvouhře. Ve finálovém souboji si poradila s Veronikou Eliášovou 6:3, 6:1. a skončila první.

Gratulujeme!

ČLÁNKY, AKTUALITY A NOVINKY

SDÍLEJTE NÁS

Velké poděkování patří městu Orlová za veškerou finanční podporu, díky které se může náš klub rozvíjet a skvěle fungovat.

CHCI ZASÍLAT NEWSLETTER

Chcete dostávat aktuální informace o dění v našem klubu? Registrujte si svůj mail.

Poslete nám svůj e-mail
ODESLAT