Hlavní stránkaAktualityVítězství ve čtyřhře

Vítězství ve čtyřhře

Nikola Tomanová se zúčastnila turnaje kat. B v Třinci a po boku Kristýny Hrabalové vybojovala první místo ve čtyřhře. I přes nepřízeň počasí a odklad na další den děvčata vybojovala zlato.

Ve finále si poradily s dvojicí Damašková - Ondroušková 6:3, 7:5.

Gratulujeme

ČLÁNKY, AKTUALITY A NOVINKY

SDÍLEJTE NÁS

Velké poděkování patří městu Orlová za veškerou finanční podporu, díky které se může náš klub rozvíjet a skvěle fungovat.

CHCI ZASÍLAT NEWSLETTER

Chcete dostávat aktuální informace o dění v našem klubu? Registrujte si svůj mail.

Poslete nám svůj e-mail
ODESLAT