Hlavní stránkaAktualityDruhá na turnaji babytenisu

Druhá na turnaji babytenisu

Eveline Pavlišová skončila na turnaji babytenisu ve Frýdlantu na druhém místě. V souboji o první místo prohrála těsně v tiebreaku.

ČLÁNKY, AKTUALITY A NOVINKY

SDÍLEJTE NÁS

Velké poděkování patří městu Orlová za veškerou finanční podporu, díky které se může náš klub rozvíjet a skvěle fungovat.

CHCI ZASÍLAT NEWSLETTER

Chcete dostávat aktuální informace o dění v našem klubu? Registrujte si svůj mail.

Poslete nám svůj e-mail
ODESLAT