Hlavní stránkaAktualityPondělní bazén

Pondělní bazén

Každé pondělí až do konce března pořádá náš klub v rámci kondiční přípravy plavání. Spolu s dětmi je tam i plavecký trenér, který děti učí správné technice a stylu plavání. Nejen díky různých pomůcek jim pomáhá být rychlejší, lepší a hlavně plavat správně, aby jim to bylo ku prospěchu. Stejně jako trvá vyučovací hodina ve škole 45 minut, trvá stejně dlouho i plavání s trenérem, kdy jsou jen pro nás rezervovány dvě plavecké dráhy.

Po skončení výuky následuje volná zábava, kdy mladí tenisté mohou na tobogán, skákat pod dohledem do vody nebo prostě jen plavat. Myslím, že to je skvělé zpestření tenisové přípravy a trávení volného času.

Sraz je každé pondělí o půl 6 před krytým bazénem v Orlové a rodiče si své děti mohou vyzvedávat kolem 19:30.

Přidejte se taky!

ČLÁNKY, AKTUALITY A NOVINKY

SDÍLEJTE NÁS

Velké poděkování patří městu Orlová za veškerou finanční podporu, díky které se může náš klub rozvíjet a skvěle fungovat.