Hlavní stránkaTenisová škola

TENISOVÁ ŠKOLA

Nábor dětí probíhá v odpoledních hodinách osobně na tenisových kurtech. Využijte možnosti tenisového růstu Vašich dětí od prvních krůčků až po mládežnické závodní hráče. Přijímáme do tenisové akademie začátečníky, rekreační i pokročilé hráče!

TK Slavia Orlová je tenisový oddíl se zaměřením na výcvik mládeže, který pořádá každoroční nábor dětí do celoroční tenisové školy, zřízené při tenisovém oddíle pro děti od 5 let. Informace o Tenisové škole při TK Slavia Orlová je možno získat denně od jejího vedoucího pana Jana Haška na tenisových dvorcích ve sportovním areálu vedle hokejové haly v Orlové.

Cílem tenisové školy je pod vedením zkušených trenérů zabezpečit adekvátní přísun kvalitně připravené mládeže pro závodní tenis. Rovněž připravujeme děti pro rekreační hru. Děti se učí základní tenisovou techniku, aktivně tráví volný čas, rozvíjí své pohybové dovednosti nebo jen získávají nové kamarády. Děti jsou na tréninky rozděleny do skupinek podle věku a jejich tenisové úrovně.


SOUVISEJÍCÍ ODKAZY:

ČLÁNKY, AKTUALITY A NOVINKY

SDÍLEJTE NÁS

Velké poděkování patří městu Orlová za veškerou finanční podporu, díky které se může náš klub rozvíjet a skvěle fungovat.