Hlavní stránkaAktualityDavid Šimeček třetí

David Šimeček třetí

Na turnaji dorostu ve Znojmě na konci března skončil David Šimeček v semifinále dvouhry. Nad jeho síly byl Tomáš Vidlář, který celý turnaj ovládnul. David si odvezl třetí místo.

Gratulujeme

ČLÁNKY, AKTUALITY A NOVINKY

SDÍLEJTE NÁS

Velké poděkování patří městu Orlová za veškerou finanční podporu, díky které se může náš klub rozvíjet a skvěle fungovat.

CHCI ZASÍLAT NEWSLETTER

Chcete dostávat aktuální informace o dění v našem klubu? Registrujte si svůj mail.

Poslete nám svůj e-mail
ODESLAT