Hlavní stránkaAktualityKlaudie Kubas vybojovala prví místo ve čtyřhře

Klaudie Kubas vybojovala prví
místo ve čtyřhře

Druhý zářijový víkend proběhl turnaj mladších žaček v Raškovicích. Klaudie Kubas po boku Barbory Ondráškové vybojovala krásné první místo ve čtyřhře. Ve finále přehrály dvojici Horváthová - Štramberská.

Moc gretulujeme!

ČLÁNKY, AKTUALITY A NOVINKY

SDÍLEJTE NÁS

Velké poděkování patří městu Orlová za veškerou finanční podporu, díky které se může náš klub rozvíjet a skvěle fungovat.

CHCI ZASÍLAT NEWSLETTER

Chcete dostávat aktuální informace o dění v našem klubu? Registrujte si svůj mail.

Poslete nám svůj e-mail
ODESLAT