Hlavní stránkaAktualityNeporazitelný David Šimeček

Neporazitelný David Šimeček

První víkend v prosinci proběhl turnaj dorostu v Havířově. David Šimeček jako nejvýše bodovaný hráč udržel svou pozici a celý turnaj ovládl. Cestu k vítězství neměl úplně jednoduchou. V semifinále ho potrápil Rayen Zerai, nad kterým David zvítězil v supertiebreaku o pouhé dva body. Finálový souboj proti Lukášovi Krupovi se nesl v podobném duchu. Byť David první set vyhrál, dokázal Lukáš v dalším setu srovnat. Rozhodoval opět supertiebreak, ve kterém byl úspěšnější náš David. Celkově vyhrál 6:3, 6:7 (4), 1:0 (5).

V soutěži dvojic spojil David síly s Rayenem Zeraiem. Cestu do finále měli poměrně hladkou. Až souboj o první místo nenechal ani hráče ani diváky chladnými. Napínavý a vyrovnaný zápas od začátku do konce vyhrála dvojice David s Rayenem 5:7, 6:4, 1:0 (9).

David tak si tak bez jediné porážky odvezl dvě zlaté pozice.