Hlavní stránkaAktualityÚspěšný turnaj pro Klaudii Pulcerovou

Úspěšný turnaj pro Klaudii Pulcerovou

Na konci srpna proběhl turnaj dorostenek v Karviné. Klaudie Pulcerová skončila ve dvouhře na druhém místě, když podlehla Renatě Janoviakové 6:4, 6:3.

Ve čtyřhře Klaudie spojila síly s výše jmenovanou přemožitelkou Renatou a společně doubla vyhrály. Jako druhý nasazený pár si celkem vklidu došly až pro zlato. Ve finále porazily dvojici Tesařová - Sněhotová 6:3, 6:3.

Blahopřejeme

ČLÁNKY, AKTUALITY A NOVINKY

SDÍLEJTE NÁS

Velké poděkování patří městu Orlová za veškerou finanční podporu, díky které se může náš klub rozvíjet a skvěle fungovat.

CHCI ZASÍLAT NEWSLETTER

Chcete dostávat aktuální informace o dění v našem klubu? Registrujte si svůj mail.

Poslete nám svůj e-mail
ODESLAT